Connect with us

Politika

Veli Ağbaba’dan şaşırtan açıklama

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “29 Ekim’i 19 Mayıs’ı kutlayabiliyorsak bunları da az sayıdaki CHP’li belediyelere borçluyuz” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ve CHP’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Soner Gökçe ile toplantı düzenledi. CHP’nin Hekimhan ilçe binasında gerçekleştirilen yerel seçim değerlendirme toplantısında konuşan Ağbaba, Türkiye’nin ekonomik sorunlarla boğuştuğunu söyledi.

31 Mart’ta yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığını vurgulayan Ağbaba, “Bu seçimler önümüzdeki genel seçimleri de etkileyecek. Yerel seçimler geçmişimizi yaşatmak için önemli. Bugün her şeye rağmen 29 Ekim’i 19 Mayıs’ı kutlayabiliyorsak bunları da az sayıdaki CHP’li belediyelere borçluyuz” dedi.

CHP’li belediyelerin geçmişteki başarılarına değinen Veli Ağbaba “1990’lı yılları hatırlayanlar bugünleri hatırlamıyor. Yapılan araştırmalara göre en başarılı 10 belediyenin 10’u da CHP’li belediye. 1994’teki çöp yığınını hatırlıyorsan gel bunu da hatırla.” ifadesinde bulundu.

 

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one