Connect with us

Magazin

“Alın Semih’i başınıza çalın! Allah belanızı versin!”

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Survivor Semih ile uzun süredir ilişki yaşayan Kurretülayn Matur, sosyal medya hesabından ayrıldıklarını duyurdu. Matur, ayrılığın gerekçesini takipçilerini şok eden sözlerle açıkladı.

2016 yılında katıldığı Survivor adlı programla adını tüm Türkiye’ye duyuran Semih Öztürk, kız arkadaşı Kurretülayn Matur ile yollarını ayırdı. Ayrılığı sosyal medya hesabı İnstagram’dan duyuran Matur, ayrılıklarına sebep olduklarını iddia ettiği kişilere “Alın Semih’i başınıza çalın! Allah belanızı versin” dedi.

İnstagram’dan paylaştığı hikayelerde gözü yaşlı ve oldukça bitkin bir halde olduğu görülen Kurretülayn Matur, ayrılığın gerekçesini şu sözlerle duyurdu:

“Bu konuşmayı yapmadan önce çok düşündüm. Ama artık mecbur bırakıldım. Bunu yapmam gerekiyor. Semih ile ilişkim bitmiştir. Nedeni ise son 2 yıldır evinde bulduğum saçma sapan şeyler, fark ettiğim olaylar…”

Beş yıllık ilişkileri süresince kendilerini evlerine kadar rahatsız eden kişiler olduğunu söyleyen Matur, ismini açıklamadığı bu kişilerin Semih ile birlikte yaşadıkları evlerine kadar girdiğini iddia etti. Tatile gittiği dönemde eve gizli kamera taktığını, izlediği görüntüler sonrasında da kendilerini rahatsız eden bu kişilerin evlerinde sapıkça konuşmalar ve hareketlerde bulunduklarını dile getiren Matur, şüpheli şahısların 7-24 kendilerini rahatsız ettiğini ve sokakta da sıkıştırdığını anlattı.

Sevgilisi Semih Öztürk ile birlikte yaşamadan önce evinde tuhaf rakamlar ve maddeler bulduğunu da anlatan Kurretülayn Matur, artık dayanamadığını Semih’ten ayrılarak, yaşadığı bu korkunç olaylara son verdiğini belirtti.

Semih’i 5 yıl boyunca evlenmek için beklediğini ancak bu şahısların evliliği engellediğini de iddia eden Matur, elindeki tüm belgelerle mahkemeye başvurduğunu ifade etti.

 

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Okumaya Devam Et
Yorum Yazmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir