Connect with us

Magazin

“Aşk bir ihtiyaçtır, güzelleşmektir”

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Şarkıcı Gülben Ergen, aşk hakkındaki sorulara, “Aşk bir ihtiyaçtır, haktır, güzelleşmektir, aşk yaşama sevincidir” dedi.

Göktürk Dergisi’nin yeni yıl özel sayısına konuşan Gülben Ergen, kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Hayatındaki en büyük keşkenin müzikle ilgili olduğunu söyleyen Ergen, “Keşke konservatuvar okusaydım ve nota bilgim olsaydı” dedi.

Şarkılarını seçerken yüreğini dinlediğini belirten ünlü şarkıcı, “Şarkılarım benim özümdür, aslımdır, yaşadıklarım ve yaşayamadıklarımdır. Söylediklerim, söyleyemediklerimiz ve sessiz çığlıklarımdır. İçime göre seçerim, piyasayı ya da benden beklentiyi değil, yüreğimin sesini dinlerim” diye konuştu.

Bu ülkede parlayan bir yıldız olmaktan memnun olduğunu dile getiren Ergen, ‘Başka ülkede şarkı söylemek ister miydiniz?’ sorusuna “Yaşam kalitemi, vaktimi abartılı olarak çalacak her şeyi ve herkesi reddedebilirim. Dünyayı sırt çantamla, elimde kahveyle gezmeyi tercih ederim” dedi.

Ergen, “Aşka kapıları kapadınız mı?” sorusuna ise “Elbette hayır. Şarkı söylemeyi bıraktınız mı gibi bir soru bu. Aşk bir ihtiyaçtır, haktır, güzelleşmektir, aşk yaşama sevincidir” ifadesinde bulundu.

 

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one