Connect with us

Kültür Sanat

Beğenilmeyen şarap ortalığı karıştırdı!

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Ünlü gastronomi uzmanı Vedat Milor ve gazeteci Şirin Payzın arasındaki ‘denize itilme’ gerilimi yeni bir olayı gündeme getirdi. İddiaya göre Milor, Payzın ve eşinin ürettiği şarabı beğenmedi.

Geçtiğimiz gün ünlü gastronomi uzmanı Vedat Milor, Twitter hesabından Burgazada’daki Ada Keyf adlı restoranın bir çalışanı tarafından “Sana ne lan, fazla konuşma” denilerek denize itildiğini iddia etti.

Milor’un iddiası üzerine olaya gazeteci Şirin Payzın, “Doğrusu olayı bir de garson, mekan sahibi ve çalışandan da dinlemek isterim. Gerçekten ne olmuş?”sözleri ile dahil oldu. Payzın’ın olaya dahil olmasıyla başlayan denize itilme gerilimi sosyal medyada kısa sürede bomba etkisi yaratan yeni bir olayı gündeme getirdi.

İddiaya göre ünlü bir restoran, Şirin Payzın ve eşi Turgay Gümüş tarafından üretilen “Şirin” adlı şarabı menülerine almak için Vedat Milor’dan referans istedi ancak Milor, şarapla ilgili olumsuz dönüş yaptı.

İkilinin yaşadığı gerilimin ardından sosyal medyada çığ gibi yayılan bu iddia üzerine Vedat Milor, Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Milor açıklamasında, “Elime ulaşan bir şey yok veya denediğimi hatırlamıyorum. İleride polemikten mümkün olduğunca soyutlayıp hak ettiği şekilde değerlendirmeye çalışırım,” dedi. Ünlü gastronomi uzmanının açıklamasının ardından Şirin Payzın da BirGün gazetesine iddianın gerçek olmadığı bilgisini verdi.

 

 

 

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one