Connect with us

Magazin

Bomba iddia! Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl boşanıyor mu?

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Uzun süredir devam eden birlikteliklerini 3 ay önce evlilikle taçlandıran Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl hakkında bomba iddia! Evliliklerinde kıskançlık nedeniyle çatırtılar olduğu konuşulan ünlü çift boşanıyor mu?

Yeni yılın ilk günü Amsterdam’da dostlarıyla birlikte küçük bir kutlama eşliğinde hayatlarını birleştiren ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

2. Sayfa programında yer alan habere göre ünlü çift, kıskançlık krizleri nedeniyle boşanmaya karar verdi. Boşanmayla ilgili ilk adımın Akçıl’dan geldiği iddia edilen haberde, ünlü şarkıcının avukatına boşanma davası için talimat verdiği konuşuldu.

Hadise boşanmanın ana nedeni oldu!

Programda kıskançlık krizinin ve ayrılığın nedeniyle ilgili ortaya atılan iddia ise kafaları daha çok karıştırdı. İddiaya göre boşanma nedeninin Sinan Akçıl’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı röportajda eski sevgilisi Hadise’yi “Bu yıl ne Demet’in ne de Hadise’nin yılı olacak, bu sene benim yılım olacak” sözleri ile anması gösterildi.

Ortaya atılan iddialar karşısında sessizliğini bozan Akçıl, canlı yayına bağlanarak şunları söyledi: “Böyle bir durum yok. Tabi ki tatsızlıklar var. Olur ilişkilerde böyle şeyler. Şunu düzeltmek istiyorum. Ben kimsenin adını zikretmedim. Asla ve asla geçmişimdeki insanlardan bahsetmedim. Bu da hoşuma gitmiyor tabi.”

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Okumaya Devam Et
Yorum Yazmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir