Connect with us

Magazin

“Bugün adalet beni yüreklendirdi”

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural, aralarında yaşanan şiddet olayına ilişkin bugün görülen davanın ikinci duruşması sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Mahkemenin verdiği karar sonrası gazetecilerle mutluluğunu paylaşan Sıla, adaletin kendisini yüreklendirdiğini söyledi. Adil bir yargının olduğunu dile getiren ünlü şarkıcı şöyle konuştu:

“Mutluyum. Adalete teşekkür ediyorum. Bu pozisyona düşebilecek bütün kadınlar için güven verici. Zor bir dönemdi. Bunun iddia olduğu söylendi, iftiralara uğradım. Ne kadar kuvvetli de olsanız, kolay değil sağlam kalmak. Bugün adalet beni yüreklendirdi. Susmak iyi bir fikir değil. Herkesten cesur ve yürekli olmalarını istiyorum. Yargının adil olduğu kanaatindeyim…” 

Şiddet uyguladığı ve uyuşturucu aldığı gerekçesiyle mahkeme tarafından 16 aylık hapse çarptırılan Ahmet Kural ise şu ifadelerde bulundu:

“Geçmişte yaptığım bir hata burada karşıma çıkıyor. Hodri meydan ikimize de uyuşturucu testi yapılsın. 18 saat sonra eğlence görüntüleri var. Delillerimiz reddedildi. Bunun bir üst mahkemesi var daha bitmedi. Ceza falan yok bunu söyleyeyim. Asıl kendisi hep kadınlara hem erkeklere fiziksel olarak şiddet uygulamayı çok sever.”

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Okumaya Devam Et
Yorum Yazmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir