Connect with us

Spor

“Çok büyük zaferler elde edeceğim”

Beşiktaş’ın yeni transferi Isimat-Mirin, “Beşiktaş’ın birkaç sezondur bana çok yoğun ilgisi vardı. PSV’de çok kupa kazandık, kutlamalarda da çok eğlendik. Umarım burada da çok büyük zaferler elde edeceğim.” dedi.

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Beşiktaş kulübü, Fransız savunma oyuncusu Isimat-Mirin’i transfer etti.

Beşiktaş kulübü, Fransız savunma oyuncusu Nicolas Isimat-Mirin’i transfer etti. Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde devre arası kampına katılan Mirin, “Türkiye’ye, özellikle de Beşiktaş’a geldiğim için çok memnunum. Beşiktaş’ın birkaç sezondur bana çok yoğun ilgisi vardı. Hatta daha önce birkaç kez denemeleri oldu. Ali Naibi çevremdeki insanlarla sürekli iletişim halindeydi” şeklinde konuştu.

PSV’den sonra siyah-beyazlı kulüpte de büyük başarılara imza atacağını söyleyen Fransız futbolcu, “PSV’de çok kupa kazandık, kutlamalarda da çok eğlendik. Umarım burada da çok büyük zaferler elde edeceğim. Kutlamaların daha güzellerini belki burada yapacağım” dedi.

Takım arkadaşlarının performansını da değerlendiren Isimat-Mirin,

“Adriano, Quaresma kaliteleri sorgulanmayan futbolcular. Antrenmandaki ciddiyetlerini gördüğünüzde, gerçekten etkileniyorsunuz. Ben de kalitemi göstermek için çok çalışacağım. Beşiktaş’a çok ciddi katkı sağlayacağıma inanıyorum. Başkanımız Fikret Orman’a, Serdal Adalı’ya ve Şenol (Güneş) hocaya bana olan ilgileri için çok teşekkür ediyorum. Yaptığım tercihin doğru olduğuna inanıyorum. Bu kulübün renklerini en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım” ifadesinde bulundu.

 

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one