Connect with us

Magazin

Flaş! Ahmet Kural 16 ay hapse çarptırıldı!

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Ahmet Kural, Sıla’ya uyguladığı iddia edilen şiddet olayına ilişkin bugün görülen duruşmasında, 16 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin devam eden davanın ikinci duruşması tamamlandı. İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davaya avukatları ile birlikte katılan Kural ve Sıla, adliyeye ayrı ayrı giriş yaptı.

Dava süresince tutuksuz yargılanan Ahmet Kural’a, görülen duruşma sonrası 3 ayrı suçtan 16 ay 20 gün hapis cezası verildi. Tanık dinletme, olay yerinde keşif yapılması ve reddi hakim gibi taleplerinin reddedilmesi ve alınan karar üzerine Kural’ın avukatı adil yargılanma olmadığı gerekçesiyle mahkemeyi eleştirdi. Kararı kabul etmediklerini ve temyize başvuracaklarını dile getiren avukat Sibel Aydın, şunları kaydetti:

“Temyize gideceğiz. Ahmet Kural hiçbir şekilde hapis yatmayacak” dedi. Kural ise mahkeme çıkışı yaptığı açıklamada, “Geçmişte yaptığım bir hata burada karşıma çıkıyor. Hodri meydan ikimize de uyuşturucu testi yapılsın. Delillerimiz reddedildi. Bunun bir üst mahkemesi var daha bitmedi. Ceza falan yok bunu söyleyeyim.”

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Okumaya Devam Et
Yorum Yazmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir