Connect with us

Magazin

Genç kızların sevgilisi: Alp Navruz

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncu Alp Navruz kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte son dönemlerin yıldızı parlayan oyuncularından Alp Navruz hakkında tüm bilinmeyenler…

Gerek oyunculuğu gerek yakışıklığı ve karizması ile genç kızları peşinden koşturan Alp Navruz, son dönemlerin yıldızı oldukça parlayan yetenekli oyuncularından biri… Peki onu üst üst oynadığı dikkat çeken rollerle tanıdığımız yakışıklı oyuncu
Navruz, kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir?

2 Şubat 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Alp Navruz, Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Mesleki kariyerine modellikle başlayan Navruz, aldığı oyunculuk eğitimiyle dizi ve film sektörüne hızlı ve sağlam bir giriş yapmıştır.

Özgür Yelence’nin yönetmenliğini yaptığı Ceberrut adlı filmde canlandırdığı Mert karakteriyle oyunculuğa ilk adımını atan yakışıklı oyuncu, filmin hemen ardından kendisini dizi sektörünün içinde bulmuştur. Sırasıyla Fazilet Hanım ve Kızları ile Elimi Bırakma dizilerinde oynayan Navruz, Elimi Bırakma’daki rolüne halen devam etmektedir.

Oyunculuğunun yanı sıra okçuluk ve yüzme sporuyla yakından ilgilenen Alp Navruz, şiir ve öykü yazmayı çok seviyor. Navruz, geçtiğimiz aylarda yazdığı şiirleri derleyerek, hayranlarına bir şiir kitabı çıkaracağı müjdesini de vermişti.

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Okumaya Devam Et
Yorum Yazmak İçin Tıklayınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir