Connect with us

Magazin

“İkimizde çocuk istiyoruz”

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

2016 yılında oyuncu Neslihan Atagül ile dünya evine giren Kadir Doğulu, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa magazin programına katıldı. Birliktelikleri ile ilgili samimi açıklamalarda bulunan Doğulu, programda sevindiren çocuk müjdesi de verdi.

Oyuncu olmadan önce geçmişte yaptığı garsonluk mesleğinin küçümsendiğini ve bu yüzden üzüldüğünü belirten Kadir Doğulu “Ben geçmişimi unutmadım. Geçmiş demek bu gün demek, geçmişi unutmuyoruz da takılmıyoruz da. Garsonluk yaptığımız dönemlerde bunu aleyhimizde kullanmaya çalışmışlardı. Beni bu mesleği küçümsemeleri üzdü” ifadesinde bulundu.

Tatil için ise rahat edecekleri yerleri seçtiklerini söyleyen Doğulu, “Ben atıcılıkla ilgileniyorum, bunu otellerde yapamam. İkimizde enstrüman çalıyoruz ve köpeklerimiz var. Bir gün Neslihan dedi ki ‘Manzaraysa manzarayı, doğaysa doğayı kendimiz belirleyelim. Daha önce Neslihan’la kampta yapmıştık çok sevmişti sonra karavan almaya karar verdik” dedi.

Mutlu birlikteliklerini çocukla taçlandırmak istediklerini dile getiren ünlü oyuncu, hayranlarını sevindirecek açıklamada bulundu. Doğulu, “İkimiz de gönülden çocuk istiyoruz. İkimiz de şükürler olsun sağlıklıyız ama onun da bir anı demi var o anın gelmesini bekliyoruz” dedi.

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one