Connect with us

Magazin

İrem Helvacıoğlu’nun sahneleri kaldırıldı

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Sen Anlat Karadeniz’in yıldız oyuncusu İrem Helvacıoğlu’nun, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programındaki sahneleri kaldırıldı.

Fenomen dizi Sen Anlat Karadeniz’in yıldızı parlayan oyuncusu İrem Helvacıoğlu’nun, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programındaki sahneleri kaldırıldı.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı için sahneye çıkan Helvacıoğlu, yılbaşı gecesine özel şarkı söyledi. Hayranları tarafından merakla beklenen o sahnenin dizinin yapımcısı tarafından kaldırıldığı haberi herkesi şaşırttı. Helvacıoğlu, konu ile ilgili dün gece İnstagram hesabından,

“Değerli arkadaşlarım; sevgili Acun Ilıcalı ekibinin nazik daveti neticesinde büyük bir mutlulukla katılarak ilk kez sahnede şarkı söyleme deneyimi yaşadım çok eğlendim ve keyif aldım.Sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında bu akşam yayınlanması planlanan bana ait bölümün gösterilmemesi yönünde bir karar almak zorunda kaldım. Çünkü Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcı şirketi, hayat verdiğimi ‘Nefes’ karakterinin gereği gibi korunabilmesi ve Nefes’in hissettiklerini daha iyi aktarabilmem amacı ile yayınlanmasına muvafakat etmediğini çekimde yer aldıktan sonra bildirdi. Yanımda olduğunuz, bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim…” şeklinde açıklama yaptı.

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one