Connect with us

Spor

Kasımpaşa Diagne transferi hakkında konuştu

Kasımpaşa Başkan Vekili Öksüz, Diagne’nin Galatasaray’a transfer ihtimali hakkında, “Anlaşılan bir pazarlık masaya yatırılmış. Sonuç ne çıkar bilmiyorum.” dedi.

Yayınlandı

/

Göz Atmak İçin ← → (ok) Tuşlarını Kullanın

Kasımpaşa’dan Diagne’nin Galatasaray transferi için masaya yatırıldığı açıklaması geldi.

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Mbaye Diagne transferi ile ilgili açıklamada bulundu. Öksüz, Diagne’nin Galatasaray’a transfer olacağı iddialarına ilişkin, “Diagne’ye teklif sunulabilir ama kulüp başkanı Turgay Ciner bunu kabul eder mi bilmiyorum. Anlaşılan bir pazarlık masaya yatırılmış. Sonuç ne çıkar bilmiyorum. Beklemek gerekiyor” şeklinde konuştu.

Transfer durumunun kısa süre içerisinde netleşeceğini söyleyen Hilmi Öksüz, “Bana göre bu transferin gerçekleşme ihtimali yok ama kararlar Turgay Ciner’e ait. Bu konuda olumlu ya da olumsuz kararlar verebilir ama takımın yapısı itibarıyla böyle bir şeyin mümkün olmadığını düşünüyorum” dedi.

Lacivert-beyazlı kulübün başkan vekili, Galatasaray’da forma giyen eski futbolcuları Eren Derdiyok’un Diagne transferinde takasta düşünülüp düşünülmeyeceği ile ilgili, şunları kaydetti:

“Eren Derdiyok’un Galatasaray’dan aldığı parayı Kasımpaşa vermez. Kasımpaşa o rakamlara futbolcu oynatmıyor. Diagne’nin de aldığı para belli. Turgay Ciner’in takas karşılığında bir oyuncu vereceğini zannetmiyorum ancak nakit para olayı gündeme gelirse o ayrı. Galatasaray, Eren’den kurtulmak istiyor. Eren, Kasımpaşa’nın vereceği parayı kabul eder mi onu da düşünmek gerekiyor. Anlaşılan bir pazarlık masaya yatırılmış. Sonuç ne çıkar bilmiyorum. Söyleyebileceğim net bir şey yok. Beklemek gerekiyor.”

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 Oylar)
Değerlendirme
İnsanlar ne diyor? Puanla
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Puanla

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one